HomeThe CUP 2019

RESULTATSPARTITS 2019

  • GRUP A
  • GRUP B
  • RONDA FINAL
  • CLASSIFICACIÓ
DIJOUS 15 D’AGOST 2019 – 17:00h
AT. C. SANT POL
01234567890
AT. C. SANT POL
01234567890
R.C.D. ESPANYOL
R.C.D. ESPANYOL
22′ Iker González
29′ Mateo Joseph Fernández
33′ Marc Fernández (pp)
49′ Daniel García
55′ Erik Salguero
69′ Jan Ladero (pp)
DIVENDRES 16 D’AGOST 2019 – 16:00h
AT. C. SANT POL
01234567890
AT. C. SANT POL
01234567890
VILLARREAL CF
VILLARREAL CF
11′ Carlos Segura
18′ 24 Joan Torrents
46′ Sergio Hinojosa
47′ Ruben Bonachera
60′ Sergio Linares
DIVENDRES 16 D’AGOST 2019 – 18:00h
R.C.D. ESPANYOL
01234567890
R.C.D. ESPANYOL
01234567890
REAL MADRID
REAL MADRID
60′ Sergio Linares
60′ Sergio Linares
DISSABTE 17 D’AGOST 2019 – 11:00h
AT.C.SANT POL
01234567890
AT.C.SANT POL
01234567890
REAL MADRID
REAL MADRID
6′ Manuel Martínez
31′ 36′(p) Jeremi Lancha
39′ Aitor Mañas
54′ 63′ 67′ Israel Salazar
65′ Miguel Ángel Sánchez
DISSABTE 17 D’AGOST 2019 – 15:00h
VILLARREAL CF
01234567890
VILLARREAL CF
01234567890
RCD ESPANYOL
RCD ESPANYOL
4′ Mateo Joseph Fernández
66′ Erik Salguero
DISSABTE 17 D’AGOST 2019 – 21:00h
REAL MADRID
01234567890
REAL MADRID
01234567890
VILLARREAL CF
VILLARREAL CF
4′ Carlos Segura
47′ Israel Salazar
59′ 69′ Daniel Lorenzo
DIJOUS 15 D’AGOST 2019 – 19:00h
GIRONA FC
01234567890
GIRONA FC
01234567890
FC BARCELONA
FC BARCELONA
10′ 20′ 35′ Diego López
46′ Kemo Cissé
63′ Damian Canedo
DIVENDRES 16 D’AGOST 2019 – 19:50h
FC BARCELONA
01234567890
FC BARCELONA
01234567890
SAGAN TOSU
SAGAN TOSU
5′ 48′ 62′ Juan David Fuentes
7′ Leo Dos Reis
12′ Fermín Lopez
DIVENDRES 16 D’AGOST 2019 – 22:00h
REAL BETIS
01234567890
REAL BETIS
01234567890
GIRONA FC
GIRONA FC
25′ Luis Dasilva
31′ Manuel Jiménez
DISSABTE 17 D’AGOST 2019 – 09:00h
REAL BETIS
01234567890
REAL BETIS
01234567890
SAGAN TOSU
SAGAN TOSU
1′ 6′ Raúl Martínez
33′ Rio Nitta
52′ Jan Reixach
55′ Sergio Fernández
DISSABTE 17 D’AGOST 2019 – 17:00h
SAGAN TOSU
01234567890
SAGAN TOSU
01234567890
GIRONA FC
GIRONA FC
21′ Ro Taiyo
1′ 6′ Raúl Martínez
DISSABTE 17 D’AGOST 2019 – 19:00h
FC BARCELONA
01234567890
FC BARCELONA
01234567890
REAL BETIS
REAL BETIS
1′ 6′ Raúl Martínez
1′ 6′ Raúl Martínez
DIUMENGE 18 D’AGOST 2019 – 19:00h – FINAL ( 1R GR.B – 1R GR.A)
FC BARCELONA
01234567890(01234567890)
FC BARCELONA
01234567890(01234567890)
REAL MADRID
REAL MADRID
20′ 53 Zacarias Ghailan
29′ Israel Salazar
31′ Daniel Lorenzo
DIUMENGE 18 D’AGOST 2019 – 17:00h – 3r-4t Lloc (2N GR.A – 2N GR.B)
RCD ESPANYOL
01234567890(01234567890)
RCD ESPANYOL
01234567890(01234567890)
REAL BETIS
REAL BETIS
9′ Pablo Ortiz
67′ Marcos Guerrero
DIUMENGE 18 D’AGOST 2019 – 12:00h – 5è-6è Lloc (3R GR.B – 3R GR.A)
SAGAN TOSU
01234567890
SAGAN TOSU
01234567890
VILLAREAL CF
VILLAREAL CF
3′ Ryonsuke Sagara
29′ Jon García
53′ Yuta Hideshima
66′ Ro Taiyo
DIUMENGE 18 D’AGOST 2019 – 10:00h – 7è-8è Lloc (4T GR.A – 4T GR.B)
AT. C. SANT POL
01234567890
AT. C. SANT POL
01234567890
GIRONA FC
GIRONA FC
9′ 10′ Sergi Solans
21′ 24′ Jordi Palacios
29′ Richmond Sarkodie
59′ 69′ Gabriel Martinez
68′ Kemo Cissé
CLASSIFICACIÓ FINAL
1er – FC BARCELONA
2on – REAL MADRID
3er – REAL BETIS
4rt – RCD ESPANYOL
5è – SAGAN TOSU
6è – VILLAREAL CF
7è – GIRONA FC
8è – AT. C. SANT POL

CLASSIFICACIÓ

GRUPO AGPEPTS
Real Madrid2017
R.C.D. Espanyol2017
Villarreal CF1203
At. C. Sant Pol0300
GRUPO BGPEPTS
F.C. Barcelona2017
Real Betis2017
Sagan Tosu1203
Girona F.C.0300
thecup-footer-logo

The CUP és un torneig de futbol juvenil referència en el sector on equips de gran nivell preparen la temporada amb les màximes garanties.

Media Partner

All contents © copyright